FETA 2019

 PROGRAM**


 
CZWARTEK - 11.07.2019  
MAPA       
                                                 
21.30 Inauguracja Festiwalu. Wernisaż wystawy FOTO FETA 
ul. Jałmużnicza – A6

22.00 Teatr AKT „Sen Kustosza” 
Polska, Warszawa / 60 min / boisko, ul. Jałmużnicza – A6
 
 
Dzień II
PIĄTEK - 12.07.2019
 
16.00 Premiera: Teatr Plama GAK „To tu, to tam” 
Polska, Gdańsk / 30 min / ul. Łąkowa 39/44, przed siedzibą LPP – A7

16.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime" 
Holandia / 25 min / Reduta Wilk – A5

17.00 Always Drinking Marching Band „The Street is Ours” 
Hiszpania - Katalonia / 35 min / start ul. Śluza 3 - parada

18.00 Dansk Rakkerpak „Life is Good” 
Dania / 45 min / Plac Wałowy – A1

18.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime" 
Holandia / 25 min / Reduta Wilk – A5
 
19.00 Teatr Pantomimy MIMO „Dom z moich snów” 
Polska, Warszawa / 45 min / boisko, Reduta Wilk – A4

20.00 Dansk Rakkerpak „Life is Good” 
Dania / 45 min / Plac Wałowy – A1

20.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime" 
Holandia / 25 min / Reduta Wilk – A5

20.00 Marcin „Ex” Styczyński „Plucie ogniem – Fire Breathing Show” 
Polska / 40 min / boisko, ul. Dolna Brama – A3

21.00 Mr Pejo’s Wandering Dolls „Bestiary”
Rosja / 45 min / plac przy Bastionie Św. Gertrudy – A2

21.00 Always Drinking Marching Band „The Street is Ours”
Hiszpania - Katalonia / 60 min / Reduta Wilk – A5

22.00 Teatr AKT „Poza czasem” 
Polska, Warszawa / 60 min / boisko, ul. Jałmużnicza – A6
 
______________________________________

16.00 – 21.00 Vincent de Rooij & Daan Mathot „OFF”
Holandia / 15 min /  Plac Wałowy – A1 
wstęp: 5 zł *
 
 
 
Dzień III
SOBOTA - 13.07.2019
 
15.00 Teatr Barnaby „Tymek”
Polska, Gdańsk / 45 min /  ogród Domu Chodowieckiego i Grassa – B4
 
15.30 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"
Holandia / 25 min / Park Św. Barbary – B1
 
16.00 Dansk Rakkerpak „Life is Good” 
Dania / 45 min / Park Św. Barbary – B1
 
16.00 Always Drinking Marching Band „The Street is Ours” 
Hiszpania - Katalonia / 45 min / ul. Długa i Długi Targ – parada
 
17.00 Teatr Pantomimy MIMO „Dom z moich snów” 
Polska, Warszawa / 45 min / okolice Domu Chodowieckiego i Grassa – B4
 
17.00 Marcin „Ex” Styczyński „Plucie ogniem – Fire Breathing Show” 
Polska / 40 min / Targ Węglowy – B8
 
17.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime" 
Holandia / 25 min / Park Św. Barbary – B1
 
18.00 Premiera: Valerian Collot „Moje Miejsce, Nasze Miejsce”
Polska, Gdańsk / 40 min / Park Św. Barbary – B1
 
18.00 Teatr HOM „Ukryte” 
Polska, Tychy / 45 min / ul. Ołowianka (plac przy Narodowym Muzeum Morskim) – B2
 
18.30 Always Drinking Marching Band „The Street is Ours” 
Hiszpania - Katalonia / 45 min / ul. Długa i Długi Targ – parada
 
18.30 Teatr Barnaby „Tymek” 
Polska, Gdańsk / 45 min / ogród Domu Chodowieckiego i Grassa – B4
 
19.00 Dansk Rakkerpak „Life is Good” 
Dania / 45 min / Park Św. Barbary – B1
 
19.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime" 
Holandia / 25 min / Park Św. Barbary – B1
 
19.00 Marcin „Ex” Styczyński „Plucie ogniem – Fire Breathing Show” 
Polska / 40 min / Targ Węglowy – B8
 
20.00 Jashgawronsky Brothers „PopBins” 
Włochy / 70 min / Targ Węglowy – B8
 
21.00 Teatr Formy „Oblicza Salvadora Dali” 
Polska, Wrocław / 60 min / boisko, ul. Krosienka, Osiek – B5
 
21.30 InZhest „Golden Age”
Białoruś / 50 min / Park Św. Barbary – B1
 
22.00 Cie Bivouac "A corps perdus" 
Francja / 60 min / plac przy ul. Rycerskiej – B3
 
23.30 Voala "Voala Station" 
Hiszpania / 45 min / Stocznia Cesarska, plac pod Żurawiem M3 – B6
 
__________________________________________

14.00 - 20.00 Toti Toronell / Laitrum Teatre "MICRO-SHAKESPEARE" 
instalacja interaktywna w języku angielskim 
Hiszpania, Katalonia / Wielka Brytania / Park Św. Barbary – B1
wstęp: 5 zł *

15.00 - 21.30 Vincent de Rooij & Daan Mathot „OFF” 
Holandia / 15 min / Park Św. Barbary – B1
wstęp: 5 zł *
 
 
 
Dzień IV
NIEDZIELA - 14.07.2019
 
15.00 Premiera: Teatr Barnaby "Nic, dzika mrówka, Adam i Ewa"
Polska, Gdańsk / 45 min / ogród Domu Chodowieckiego i Grassa – B4

15.30 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime" 
Holandia / 25 min / Park Św. Barbary – B1

16.00 Dansk Rakkerpak „Life is Good” 
Dania / 45 min – Park Św. Barbary – B1

16.00 Always Drinking Marching Band „The Street is Ours” 
Hiszpania - Katalonia / 45 min – ul. Długa i Długi Targ – parada

16.15 Marcin „Ex” Styczyński „Plucie ogniem – Fire Breathing Show”
Polska / 40 min / Targ Węglowy – B8

17.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime" 
Holandia / 25 min / Park Św. Barbary – B1

17.30 Teatr Barnaby "Nic, dzika mrówka, Adam i Ewa"  
Polska, Gdańsk / 45 min – ogród Domu Chodowieckiego i Grassa – B4

18.00 Teatr HOM „Ukryte”
Polska, Tychy /45 min / ul. Ołowianka (plac przy Narodowym Muzeum Morskim) – B2

18.00 Always Drinking Marching Band „The Street is Ours” 
Hiszpania - Katalonia / 45 min / ul. Długa i Długi Targ – parada

18.00 Dansk Rakkerpak „Life is Good” 
Dania / 45 min / Park Św. Barbary – B1

18.00 Marcin „Ex” Styczyński „Plucie ogniem – Fire Breathing Show” 
Polska / 40 min – Targ Węglowy – B8

18.30 Teatr Pantomimy MIMO „Dom z moich snów”
Polska, Warszawa / 45 min / okolica Domu Chodowieckiego i Grassa – B4

19.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"
Holandia / 25 min – Park Św. Barbary – B1

19.00 Jashgawronsky Brothers „PopBins” 
Włochy / 70 min / Targ Węglowy – B8

20.30 InZhest „Trash Poem" 
Białoruś / 80 min / Targ Węglowy – B8
Hiszpania / 60 min – Plac Zebrań Ludowych – B7
wstęp: 5 zł *
 
__________________________________________

14.00 - 20.00 Toti Toronell / Laitrum Teatre "MICRO-SHAKESPEARE" 
instalacja interaktywna w języku angielskim
Hiszpania, Katalonia / Wielka Brytania / Park Św. Barbary – B1
wstęp: 5 zł *
 
15.00 – 20.00 Vincent de Rooij & Daan Mathot „OFF” 
Holandia / 15 min /  Park Św. Barbary – B1
wstęp: 5 zł *

 


 


 
 
 
Kiedy ?
11-07-2019, czwartek
12-07-2019, piątek
13-07-2019, sobota
14-07-2019, niedziela
Godzina
21:30 21:30 21:30 21:30
Wstęp Wstęp bezpłatny
Kategoria Festiwal