Dzień I

CZWARTEK - 11.07.2019  

(MAPA)

                                                 

21.30 Inauguracja Festiwalu. Wernisaż wystawy FOTO FETA 

ul. Jałmużnicza – A6


22.00 Teatr AKT „Sen Kustosza” 

Polska, Warszawa / 60 min / boisko, ul. Jałmużnicza – A6

 

Teatr Akt sen kustosza2

 

 

Dzień II

PIĄTEK - 12.07.2019

(MAPA) 

 

16:15 – 21:15  Vincent de Rooij & Daan Mathot „OFF”

Holandia / 15 min /  Plac Wałowy – A1 

wstęp: 5 zł * (Orientacyjne godziny spektakli: 16:15, 16:50, 17:25, 18:00, 20:00, 20:30, 21:00)

________________

 

16.00 Premiera: Teatr Plama GAK „To tu, to tam” 

Polska, Gdańsk / 30 min / ul. Łąkowa 39/44, przed siedzibą LPP – A7


16.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime" 

Holandia / 25 min / Reduta Wilk – A5


17.00 Always Drinking Marching Band „The Street is Ours” 

Hiszpania - Katalonia / 35 min / start ul. Kieturakisa - parada


18.00 Dansk Rakkerpak „Life is Good” 

Dania / 45 min / Plac Wałowy – A1


18.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime" 

Holandia / 25 min / Reduta Wilk – A5

 

19.00 Teatr Pantomimy MIMO „Dom z moich snów” 

Polska, Warszawa / 45 min / boisko, Reduta Wilk – A4


20.00 Dansk Rakkerpak „Life is Good” 

Dania / 45 min / Plac Wałowy – A1


20.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime" 

Holandia / 25 min / Reduta Wilk – A5


20.00 Marcin „Ex” Styczyński „Plucie ogniem – Fire Breathing Show” 

Polska / 40 min / boisko, ul. Dolna Brama – A3


21.00 Mr Pejo’s Wandering Dolls „Bestiary”

Rosja / 50 min / plac przy Bastionie Św. Gertrudy – A2


21.00 Always Drinking Marching Band „The Street is Ours”

Hiszpania - Katalonia / 60 min / Reduta Wilk – A5


22.15 Teatr AKT „Poza czasem” 

Polska, Warszawa / 60 min / boisko, ul. Jałmużnicza – A6

 

 Teatr Akt Poza Czasem male

 

 

Dzień III

SOBOTA - 13.07.2019

(MAPA)

 

14.00 - 20.00 Toti Toronell / Laitrum Teatre "MICRO-SHAKESPEARE" 

instalacja interaktywna w języku angielskim 

Hiszpania, Katalonia / Park Św. Barbary – B1

wstęp: 5 zł *


16.00 - 20.15 Vincent de Rooij & Daan Mathot „OFF” 

Holandia / 15 min / Park Św. Barbary – B1

wstęp: 5 zł * (Orientacyjne godziny spektakli: 16:00, 16:35, 17:15, 17:50, 20:00)**

 _________________________

 

15.00 Teatr Barnaby „Tymek”

Polska, Gdańsk / 45 min /  ogród Domu Chodowieckiego i Grassa – B4       

 

15.30 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"

Holandia / 25 min / Park Św. Barbary – B1

 

16.00 Dansk Rakkerpak „Life is Good” 

Dania / 45 min / Park Św. Barbary – B1

 

16.00 Always Drinking Marching Band „The Street is Ours” 

Hiszpania - Katalonia / 45 min / ul. Długa i Długi Targ – parada

 

17.00 Teatr Pantomimy MIMO „Dom z moich snów” 

Polska, Warszawa / 45 min / okolice Domu Chodowieckiego i Grassa – B4

 

17.00 Marcin „Ex” Styczyński „Plucie ogniem – Fire Breathing Show” 

Polska / 40 min / Targ Węglowy – B8

 

17.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime" 

Holandia / 25 min / Park Św. Barbary – B1

 

18.00 Premiera: Valerian Collot „Moje Miejsce, Nasze Miejsce”

Polska, Gdańsk / 40 min / Park Św. Barbary – B1

 

18.00 Teatr HOM „Ukryte” 

Polska, Tychy / 45 min / ul. Ołowianka (plac przy Narodowym Muzeum Morskim) – B2

 

18.30 Always Drinking Marching Band „The Street is Ours” 

Hiszpania - Katalonia / 45 min / ul. Długa i Długi Targ – parada

 

18.30 Teatr Barnaby „Tymek” 

Polska, Gdańsk / 45 min / ogród Domu Chodowieckiego i Grassa – B4

 

19.00 Dansk Rakkerpak „Life is Good” 

Dania / 45 min / Park Św. Barbary – B1

 

19.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime" 

Holandia / 25 min / Park Św. Barbary – B1

 

19.00 Marcin „Ex” Styczyński „Plucie ogniem – Fire Breathing Show” 

Polska / 40 min / Targ Węglowy – B8

 

20.00 Jashgawronsky Brothers „PopBins” 

Włochy / 70 min / Targ Węglowy – B8

 

21.00 Teatr Formy „Trzy oblicza Salvadora Dali” 

Polska, Wrocław / 60 min / boisko, ul. Krosienka, Osiek – B5

 

21.30 InZhest „Golden Age”

Białoruś / 50 min / Park Św. Barbary – B1

 

22.00 Cie Bivouac "A corps perdus" 

Francja / 50 min / plac przy ul. Rycerskiej – B3

 

23.30 Voala "Voala Station" 

Hiszpania / 45 min / Stocznia Cesarska, plac pod Żurawiem M3 – B6

 

Voala Station Lara Poto de la Camara mala

fot. Lara Poto de la Camara 

 

 

Dzień IV

NIEDZIELA - 14.07.2019

(MAPA)

 

14.00 - 20.00 Toti Toronell / Laitrum Teatre "MICRO-SHAKESPEARE" 

instalacja interaktywna w języku angielskim

Hiszpania, Katalonia / Park Św. Barbary – B1

wstęp: 5 zł *

 

15.00 – 20.15 Vincent de Rooij & Daan Mathot „OFF” 

Holandia / 15 min /  Park Św. Barbary – B1

wstęp: 5 zł * (Orientacyjne godziny spektakli: 15:00, 15:40, 16:15, 16:55, 19:00, 19:30, 20:00)**

 _____________________

 

15.00 Premiera: Teatr Barnaby "Nic, dzika mrówka, Adam i Ewa"

Polska, Gdańsk / 45 min / ogród Domu Chodowieckiego i Grassa – B4


15.30 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime" 

Holandia / 25 min / Park Św. Barbary – B1


16.00 Dansk Rakkerpak „Life is Good” 

Dania / 45 min – Park Św. Barbary – B1


16.00 Always Drinking Marching Band „The Street is Ours” 

Hiszpania - Katalonia / 45 min / ul. Długa i Długi Targ – parada


16.15 Marcin „Ex” Styczyński „Plucie ogniem – Fire Breathing Show”

Polska / 40 min / Targ Węglowy – B8


17.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime" 

Holandia / 25 min / Park Św. Barbary – B1


17.30 Teatr Barnaby "Nic, dzika mrówka, Adam i Ewa"  

Polska, Gdańsk / 45 min / ogród Domu Chodowieckiego i Grassa –  B4


18.00 Teatr HOM „Ukryte”

Polska, Tychy / 45 min / ul. Ołowianka (plac przy Narodowym Muzeum Morskim) – B2


18.00 Always Drinking Marching Band „The Street is Ours” 

Hiszpania - Katalonia / 45 min / ul. Długa i Długi Targ – parada


18.00 Dansk Rakkerpak „Life is Good” 

Dania / 45 min / Park Św. Barbary – B1


18.00 Marcin „Ex” Styczyński „Plucie ogniem – Fire Breathing Show” 

Polska / 40 min / Targ Węglowy – B8


18.30 Teatr Pantomimy MIMO „Dom z moich snów”

Polska, Warszawa / 45 min / okolica Domu Chodowieckiego i Grassa – B4


19.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"

Holandia / 25 min / Park Św. Barbary –  B1


19.00 Jashgawronsky Brothers „PopBins” 

Włochy / 70 min / Targ Węglowy – B8


20.30 InZhest „Trash Poem" 

Białoruś / 80 min / Targ Węglowy – B8


22.30 Duchamp Pilot + Voala „Muaré Experience” 

Hiszpania / 60 min – Plac Zebrań Ludowych – B7

wstęp: 5 zł *

 

Voala Muare fot. toby hawkes male

fot. Toby Hawkes

 

_____________________________________________________________

 

*BILETY:

 

Vincent de Rooij & Daan Mathot "OFF" (Holandia) -  5 zł 

do nabycia w kasie na Placu Wałowym (12.07) oraz w kasie w Parku przy ul. Św. Barbary (13-14.07).

 

Toti Toronell / Laitrum Teatre "Micro-Shakespeare" (Hiszpania) - 5 zł

do nabycia w kasie w Parku przy ul. Św. Barbary (13-14.07)

Uwaga! Wydarzenie w języku angielskim

 

FINAŁ: Duchamp Pilot + Voala „Muaré Experience” (Hiszpania) - 5 zł 

do nabycia:
11-12.07 w kasach na Placu Wałowym i na ul. Śluza 3,
13-14.07 w kasach w Parku przy ul. Św. Barbary i na Targu Węglowym
oraz w punkcie info na Placu Zebrań Ludowych (14.07 na godzinę przed spektaklem).

 

Kasy czynne na godzinę przed pierwszym spektaklem do wyprzedania biletów na dany dzień lub dane wydarzenie.

 

______________________________________________________________________

 

**Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programie